Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
32 EUROMED SHPK 159 553,996,997 159 553,996,997 473,318,361

Lista e tenderave


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1: Reagente te pergjithshem 11,462,183 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 70.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik per laboratore klinik biokimik 271,158 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 259,000.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 1 - Blerje kite reagent per laboratorin klinik biokimik 245,800 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 237,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Kite Reagent-Laboratori Biokimik 2,457,630 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 2,100,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Aparatura mjekesore per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore 8,100,000 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 7,890,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė loti 3 - Kite dhe Reagent biokimike per fotometer. 322,040 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 14,105.00
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Lot IIISete per Reveos, SpectraOptia per plazma-apheresis sistemin Mirasol per inaktivizimin viral te produkteve te gjakut dhe aksesoret ngjites per TSCD II 57,176,880 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Shtreter Pacienti Spitalor 4,060,000 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 4,057,500.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje kite reagente per laboratorin e anatomo-patologjise 442,500 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 400,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier LOT V Materiale Konsumi Per Laboratorin 1,130,800 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 1,072,500.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier LOT VI Reagente per Anatomine Pathologjike 492,660 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 480,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizim Kite Reagent 7,086,989 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 7,000,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje Analizator Genetic AND 7,916,666 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 7,916,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Loti 1: Blerje Pajisje Mjeksore per Okulistiken 5,109,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 4,951,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė F.V pajisje hotelerike spitalore per Polikliniken e Specialiteteve. 3,431,507 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 3,399,080.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6. Materiale Konsumi per kryerjen e procedures laboratorike nga marrja e mostres deri ne rezultatin e analizes dhe kimikate 1,210,100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1,075,466.80
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7. Kite Reagente per Laboratorin Anatomopatologjise 1,095,100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 887,360.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 1:Blerje Materiale konsumi, reagente kimike 645,800 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 567,000.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite Reagent 9,555,333 Rishpallje me Njoftim Fituesi EUROMED SHPK 9,077,100.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2- blerje kite-reagente per laboratorin e anatomo-patologjise 596,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 456,500.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Kite reagent 1,351,580 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 988,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje kite reagent dhe materiale laboratorike 4,417,400 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 4,391,700.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP-nė 1,432,938 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1,430,075.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 7 - Konsumabla dhe reagent klasik 2,156,913 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 1,195,400.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik per laboratore klinik biokimik 425,855 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 230,000.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 1 - Blerje kite reagent per laboratorin klinik biokimik 510,520 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 460,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 9 - Kite reagent pėr Anatominė Patologjike 813,450 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 729,810.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 4 - Tuba dhe konsumable 626,225 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 499,400.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Kite dhe Reagent 3,563,500 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 3,520,400.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 3 - Kite dhe reagent biokimike per fotometer 308,038 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 199,300.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.