Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 ERDIS  13 7,075,889 13 7,075,889 6,402,730

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje ushqime koloniale , per nevojat e Spitalit Diber 1,100,000 Lidhur Kontrata ERDIS  1,073,180.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime 173,299 Rishpallje me Njoftim Fituesi ERDIS  172,250.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 4 - Blerje buke 544,990 Lidhur Kontrata ERDIS  480,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 3 - Blerje perime zarzavate 319,901 Lidhur Kontrata ERDIS  263,350.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 2 - Blerje ushqime me origjine shtazore 1,261,914 Lidhur Kontrata ERDIS  1,150,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 1 - Blerje ushqime koloniale 393,185 Lidhur Kontrata ERDIS  352,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.5: Blerje Buke 442,775 Njoftuar Fituesi ERDIS  400,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.2: Blerje Bulmeti 653,773 Lidhur Kontrata ERDIS  579,750.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.3: Blerje Mishi 288,800 Lidhur Kontrata ERDIS  265,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 1 - Blerje ushqime 430,721 Lidhur Kontrata ERDIS  395,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 2 - Blerje Bulmeti 720,181 Lidhur Kontrata ERDIS  596,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 3 - Blerje Mishi 291,600 Lidhur Kontrata ERDIS  291,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 5 - Blerje Buke 454,750 Lidhur Kontrata ERDIS  382,500.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.