Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 Global security SHPK 24 58,140,476 24 58,140,476 55,306,261

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Objekti: Sherbimi me roje private – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. 8,511,518 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 8,446,394.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 3,380,064 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 3,158,918.38
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Sherbimi me roje private SH.P.S.F. Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj 8,163,449 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 8,163,447.47
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Sherbimi me roje private 7,853,572 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 7,558,474.56
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Ruajtja me roje private e spitalit. 654,464 Lidhur Kontrata Global security SHPK 640,729.05
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 3,608,391 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 3,497,832.25
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me roje private 475,000 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 474,679.94
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 158,333 Lidhur Kontrata Global security SHPK 157,001.05
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 527,369 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 508,775.60
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 10,791,627 Lidhur Kontrata Global security SHPK 9,225,088.28
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 317,407 Lidhur Kontrata Global security SHPK 317,407.17
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim i sigurimit dhe ruajtjes me roje private 340,949 Lidhur Kontrata Global security SHPK 339,234.78
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi me Roje Private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 1,027,774 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1,001,864.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Shėrbim tė Sigurimit dhe Ruajtjes me roje private 299,858 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 299,858.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 1,542,260 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1,279,304.68
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim tė sigurimit dhe ruajtjes 3,116,670 Lidhur Kontrata Global security SHPK 3,054,045.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 771,128 Lidhur Kontrata Global security SHPK 767,582.81
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 1,542,260 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1,486,750.98
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė sė objektit me roje private 1,020,000 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1,001,048.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private" 296,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 296,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 124,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 124,920.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 1,296 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 1,296.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 7,776 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 7,776.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.