Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 M.C Catering SHPK 29 21,970,152 29 21,970,152 19,837,956

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Loti 5 - Blerje mish pule (kofsha pule). 207,500 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 150,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Loti 4 - Blerje mish vici. 106,500 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 79,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Loti 3 - Blerje ushqime koloniale. 344,320 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 211,060.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Loti 2 - Blerje bylmet dhe veze. 719,683 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 540,300.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Loti 1 - Blerje buke gruri. 150,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 112,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė Lote). Loti 3 - blerje bulmet dhe vezė 412,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 366,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė Lote). Loti 2 - Blerje mish vici 432,250 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 344,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė Lote). Loti 1 - Blerje ushqime tė ndryshme 355,750 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 294,700.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Blerje ushqimesh pėr mencat 805,175 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 799,275.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikuj ushqimore 1,562,610 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1,463,650.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 2 - Mish (vici , pule) 2,150,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1,872,640.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 4 - Bylmet 629,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 513,220.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 5 - Fruta, perime 433,440 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 405,860.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me Lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 6 - Ushqime koloniale 1,237,030 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1,158,640.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Ushqime 3,499,842 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 3,090,185.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikujsh ushqimore ndarė nė Lote. Loti 1 – Blerje artikuj ushqimorė tė ndryshėm, Loti 2 – Blerje bukė gruri dhe Loti 3 - Blerje mish viēi dhe pule) 216,977 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 216,977.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje mallra ushqimorė pėr vitin 2016- Loti 1 - Blerje artikuj ushqimorė 665,510 Rishpallje me Lidhje Kontrate M.C Catering SHPK 665,510.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje mallra ushqimorė pėr vitin 2016- Loti 2 - Blerje bukė gruri 226,325 Rishpallje me Lidhje Kontrate M.C Catering SHPK 226,325.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje mallra ushqimorė pėr vitin 2016- Loti 3 - Blerje mish vici dhe pule 193,050 Rishpallje me Lidhje Kontrate M.C Catering SHPK 193,050.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 5: Furnizim me bukė gruri 825,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 759,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje ushqime 3,265,660 Rishpallje me Njoftim Fituesi M.C Catering SHPK 2,872,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė Lote- Loti 1 - Blerje artikuj ushqimorė 375,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 362,775.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė Lote- Loti 2 - Blerje mish vici 500,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 496,125.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė Lote- Loti 3 - Blerje bylmet dhe vezė 500,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 493,300.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė Lote- Loti 4 - Blerje bukė gruri 166,666 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 160,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Blerje artikujsh ushqimore" 719,760 Lidhur Kontrata +Shtesė M.C Catering SHPK 719,760.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Furnizim me ushqime pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 209,129 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 209,129.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje Artikuj Ushqimore"- Loti 1 - Blerje artikujsh ushimore tė ndyshėm dhe Loti 3 - Blerje mish viēi 162,675 Lidhur Kontrata +Shtesė M.C Catering SHPK 162,675.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime" 899,300 Lidhur Kontrata +Shtesė M.C Catering SHPK 899,300.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.