Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 Euroteam SHPK 27 42,119,235 27 42,119,235 37,088,604

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Evadim i mbeturinave tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė - financuar nga Buxheti i Shtetit 3,109,503 Rishpallje me Lidhje Kontrate Euroteam SHPK 2,332,125.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Evadim dhe trajtim i mbetjeve Spitalore per DSHS Pogradec 725,000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 683,694.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore 3,154,140 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 2,920,500.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Trajtimi i mbetjeve spitalore pėr Spitalin Rajonal Fier 2,763,600 Njoftuar Fituesi Euroteam SHPK 2,763,600.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme 1,207,430 Njoftuar Fituesi Euroteam SHPK 1,104,670.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i trajtimit tė Mbetjeve Spitalore 2,508,800 Njoftuar Fituesi Euroteam SHPK 2,257,920.00
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve infekte spitalore 3,510,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Euroteam SHPK 2,700,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Evadim i mbeturinave tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 2,451,330 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 2,369,619.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore (nevojė ekstreme) 1,701,000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1,701,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i Trajtimit tė Mbetjeve Spitalore 1,181,250 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1,181,250.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore (nevoje ekstreme) 1,556,800 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1,501,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Evadim dhe trajtim i mbetjeve Spitalore pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 146,370 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 146,370.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 235,980 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 196,650.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Trajtimi i mbetjeve spitalore 462,292 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 462,292.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 32,430 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 32,430.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 164,500 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 164,500.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Trajtimi i mbetjeve spitalore 726,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 726,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Trajtimi i Mbetjeve Spitalore te Spitalit Rajonal Fier 3,322,400 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 2,905,164.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve Spitalore per Spitalin Pogradec 750,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Euroteam SHPK 732,690.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Trajtimi i Mbetjeve Spitalore 1,075,000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1,000,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Evadim i mbeturinave tė rrezikshme spitalore 4,530,000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 3,397,500.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbimi i evadimit tė mbetjeve tė rrezikshme 866,750 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 814,745.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1,291,670 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 983,475.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 145,000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 145,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i trajtimit tė mbetjeve spitalore 4,268,780 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 3,633,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Menaxhim i mbetjeve spitalore 69,960 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 69,960.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 163,250 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 163,250.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.