Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 ELNADO SHPK 9 16,272,082 9 16,272,082 15,386,770

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė godinave dhe e ambjenteve rrethuese tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Sarandė 3,207,640 Njoftuar Fituesi ELNADO SHPK 2,916,558.05
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje shėrbimit tė rojeve tė objekteve nga subjekte private 453,870 Lidhur Kontrata +Shtesė ELNADO SHPK 453,870.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Ruajtja e objekteve ndėrtimore tė shėrbimit spitalor dhe tė personelit mjekėsor me roje private nga subjekte private deri nė fund tė vitit 2017 (pėr 280 ditė) 2,357,881 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 2,353,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i ruajtjes me roje tė objekteve nga subjekte private (roje private) 201,925 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 199,368.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje e shėrbimit tė rojeve tė objekteve nga subjekte private 527,076 Lidhur Kontrata +Shtesė ELNADO SHPK 527,075.83
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i ruajtjes sė objekteve dhe i sigurisė fizike nga subjekte private 2,640,410 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 2,635,382.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe tė sigurisė fizike me subjekte private tė objekteve tė Shėrbimit spitalor Sarandė 468,000 Lidhur Kontrata +Shtesė ELNADO SHPK 468,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.