Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Drejtoria e Shëndetit Publik Lushnje ELEZAJ SHPK 2 2,604,180 2 2,604,180 2,432,950

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Institucion Kontraktues/Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shëndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shëndetit Publik Lushnje Shërbimi i ruajtjes me roje private të godinave të Drejtorisë së Shëndetit Publik Lushnjë 2,083,340 Lidhur Kontrata ELEZAJ SHPK 1,917,662.55
Drejtoria e Shëndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shëndetit Publik Lushnje “Shërbimi I ruajtjes dhe sigurisë fizike me roje private" te Drejtorise Shendetit Publik Lushnje 520,840 Lidhur Kontrata ELEZAJ SHPK 515,287.92
  • < me para
  • 1
  • me pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.