Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 ALBAPHOTO SHPK 18 21,021,689 18 21,021,689 20,126,167

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 2 Filma Skaneri 547,500 Njoftuar Fituesi ALBAPHOTO SHPK 533,100.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 23 : Mirėmbajtje e pajisjes endoskopike prodhuesi FUJINON/ose ekuivalent 3,000,001 Njoftuar Fituesi ALBAPHOTO SHPK 3,000,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Fujifilm DI-HL per printer Fujifilm Drypix 3,000,000 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 2,999,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 61: Mirėmbajtje e pajisjes endoskopike prodhuesi FUJINON/ ose ekuivalent 1,181,919 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 1,120,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Imazherisė (filma dhe solucione) 1,443,700 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 1,427,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje Filma Fujifilm DI-HL per printer Fujifilm Drypix 2,000,000 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 2,000,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filma & solucione per Radiologjin 436,667 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 414,560.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 2 Filma scaneri 459,900 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 459,900.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti III - te Blerje filma per Aparat Dry pix 700, Spitali Korce Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. 1,355,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi ALBAPHOTO SHPK 1,355,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Filma Fujifilm DI-HL pėr printer Fujifilm Drypix 2,000,000 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 2,000,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filmash pėr Spitalin Rajonal Lezhė. Loti 1 - Blerje filmash dhe solucionesh 606,650 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 484,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje filma radiologjike, solucionė dhe kaseta filmash- Loti 2 - Blerje filma dhe solucione zhvillues dhe fiksues - Financuar nga Buxheti i Shtetit 698,582 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 698,582.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje filma radiologjike solucionė dhe kaseta filmash- Loti 3 - filma per aparat radiologjie Dry Pix 700 - Financuar nga Buxheti i Shtetit 894,750 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 894,750.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje materiale mjekėsore pėr shėrbimin e imazherisė (filma, solucione), pėr nevojat e Spitalit Gjirokastėr 438,000 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 438,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje materiale imazherie filma dhe solucione 971,730 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 868,060.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje filma dhe materiale tė tjera pėr shėrbimin e imazherisė pėr Spitalin Rajonal Vlorė 1,745,775 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 1,192,100.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje filma radiologjike solucionė dhe kaseta filmash- Loti 3 - filma per aparat radiologjie Dry Pix 700 - Financuar nga Buxheti i Shtetit 102,375 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 102,375.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate:: "Blerje filma dhe solucione zhvillues" 139,140 Lidhur Kontrata +Shtesė ALBAPHOTO SHPK 139,140.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.