Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 GREEMED SHPK 25 183,623,961 25 183,623,961 191,861,192

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi pėr shėrbimin e Hemodinamikės 7,505,850 Njoftuar Fituesi GREEMED SHPK 7,475,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Konsumi pėr nevojat spitalore 3,922,900 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Konsumi pėr nevojat spitalore 3,922,900 Njoftuar Fituesi GREEMED SHPK 3,832,900.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje orendi spitalore (shtrat pacienti, stativ, komodina) 7,911,200 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 7,812,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2 -Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale MM2 2,695,694 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 2,675,394.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1-Materiale mjekimi te pergjithshme MM 1 3,143,503 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 3,122,887.50
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Loti 1 Materiale Mjekimi te Pergjithshme (MM1) Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 6,763,655.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Loti 2 Materiale Mjekimi Konsumable dhe Kirurgjikale (MM2) Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 7,228,163.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Mjekimi pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi” tė ndarė nė dy lote: Loti 1 - Materiale Mjekimi tė Pėrgjithshme (MM1) 5,950,170 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 5,950,170.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Mjekimi pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi” tė ndarė nė dy lote: Loti 2 - Materiale Mjekimi tė Pėrgjithshme (MM2) 17,619,612 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 17,619,611.64
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi pėr shėrbimin e Hemodinamikės nė SU Shefqet Ndroqi 11,269,000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 11,180,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizim, vendosje e pajisjeve mjekėsore pėr Repartin e Rikonstruktuar tė Urgjencės pėr Spitalin Rajonal Berat 1,262,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate GREEMED SHPK 1,257,500.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Mjekimi pėr nevojat spitalore, nė S.U. “Shefqet Ndroqi” tė ndarė nė dy lote 18,512,966 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 18,512,966.30
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Riparimi i tre Respiratorėve nė S- U- "Shefqet Ndroqi", Tiranė 1,931,733 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 1,499,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Transferimi i pajisjes "Grafi-Skopi" nga vendi ekzistues nė ambientin e ri nė S- U-"Shefqet Ndroqi" (Demontim, transport, instalim dhe kalibrim) 1,250,000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 999,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 2 - Blerje aparatura pėr Kabinetin e Imazherisė, Eko Abdominale kardiake dhe Aparat X-Ray I lėvizshėm 10,000,000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 9,800,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 - Blerje aparatura pėr Kabinetin e Bronkoskopisė, Bronkoskop Rigid Universal Set dhe Aparat Krioterapie 7,996,667 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 7,800,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi pėr Hemodinamikėn 4,478,720 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 4,440,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė F-V pajisje mjekėsore kapa pėr funksionimin e gamma kamera nė SU "Shefqet Ndroqi" 19,784,000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 19,700,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi nė S- U- "Shefqet Ndroqi", Tiranė 782,976 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 782,976.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje materiale mjekimi te pergjithshme, konsumabel dhe kirurgjikale per nevojat e sherbimit spitalor Kruje 576,570 Rishpallje me Lidhje Kontrate GREEMED SHPK 534,760.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 - pajisje mobilimi pėr pėrdorim spitalor 26,655,300 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 26,430,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi - Burimi i finacimit nga Fondi 2,543,460 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 2,543,458.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje materiale mjekimi pėr nevojat e Spitalit Gjirokastėr 5,064,040 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 5,057,041.40
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi i ndarė nė 2 lote 18,844,700 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 18,844,709.50
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.