Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Bolt SHPK 6 38,438,911 6 38,438,911 24,453,708

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje Pellet, nė S. U. ”Shefqet Ndroqi”. 1,579,500 Lidhur Kontrata Bolt SHPK 1,579,500.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet) pėr vitin 2018, nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė. Marrėveshje Kuadėr: me njė operator ekonomik - kur tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 9,956,250 Lidhur Kontrata Bolt SHPK 850,416.86
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė Loti 2 - Blerje pajisje mobilimi mjekėsor pėr QSH Kamėz 3,943,000 Lidhur Kontrata Bolt SHPK 3,150,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet) nė S- U- Shefqet Ndroqi , Tiranė 10,034,150 Lidhur Kontrata Bolt SHPK 9,999,031.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Loti 2 - F-V pajisje mobilimi spitalor pėr kabinetin e fizioterapisė dhe rehabilitimit, farmacinė, recepsionin dhe pėr ambiente tė tjera 11,320,411 Lidhur Kontrata Bolt SHPK 7,829,800.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 2 - Blerje dollape pėr Spitalin Universitar "Shefqet Ndroqi" 1,605,600 Lidhur Kontrata Bolt SHPK 1,044,960.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.