Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
29 INCOMED SHPK 366 509,300,860 363 508,274,326 271,812,705

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 3 Cefazoline Anti-infektive te pergjithshem 1 gram Flakon/ Ampule 1,500,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 10 Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Dexamethasone 4 mg/1 ml Flakon/ Ampule 10,800 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 9 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Cyclophosphamid 500 mg Flakon/ Ampule 334,080 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 1 Amikacine Anti-infektive te pergjithshem 500 mg Flakon/ Ampule 455,400 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 36 Ranitidine Metabolizmi dhe trakti tretes 150 mg Tablete/ Kapsule 15,600 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 28 Diclofenac 75 mg/3ml 11,963 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 11,500.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 24-blerje Amikacine 153,396 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 34-blerje Cefazoline 1,503,900 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 52-blerje Isoflurane 412,996 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 56-blerje Sevoflurane 3,148,250 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 70-blerje Midazolam 90,885 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 80-blerje Furosemide 366,120 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 104-blerje Diclofenac 263,230 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 146-blerje Lende kontrasti per CT 351-400 mg/ ml 1,225,854 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti 20 - Diclofenac 75 mg/3ml 765,440 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 640,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti 18 - Furosemide 20 mg/2 ml 325,440 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 300,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje medikamente per vitin 2019 i ndare ne 30 lote .
LOT 24 Ranitidine (150 mg, Tablete/ Kapsule)
7,800 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 7,200.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 29 - Tigecycline 50mg/5ml INJ 1,151,105 Rishpallje me Njoftim Fituesi INCOMED SHPK
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 2 Cefazoline
151,874 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 142,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Lot 4 Furosemide 20,310 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 20,310.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Lot 11 Isoflurane 85,800 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 85,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 1 Anestezi Reanimacion Isoflurane 100 ml Flakon/ Ampule 4,130 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 6 Lende kontrasti per CT 301-350 mg/ ml 100ml Tablete/ Kapsule 4,205 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 13 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Etoposide 100 mg 1,718,790 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 1,718,790.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 6 - Etoposide 134,066 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Loti 7 Nadroparine sodium 5700UI 1,464,134 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 1,463,891.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 13 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Etoposide 100 mg 1,718,790 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 1,718,790.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 9 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Nadroparine sodium 5700UI Shiringe e para pergatitur 797,633 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot 10 Gadopentetic acid,Dimeglumine salt 10ml 2,002 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 2,002.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 9 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Nadroparine sodium 5700UI Shiringe e para pergatitur 797,633 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.