Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Gjeokonsult & CO SHPK 2 4,092,630 2 4,092,630 3,266,200

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Supervizimi i Ndėrtimit tė maternitetit tė ri dhe shtesė dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė spitalin Sarandė 559,440 Lidhur Kontrata +Shtesė Gjeokonsult & CO SHPK 466200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbim i supervizimit pėr ndėrtimin e maternitetit te ri dhe shtesės me dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė Spitalin Sarandė 3,533,190 Lidhur Kontrata Gjeokonsult & CO SHPK 2800000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >