Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 FA & BI SHPK 33 97,156,116 33 97,156,116 88,228,070

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lende djegese per ngrohje (briket pellet) 18,891,600 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 18,843,160.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lende djegese per ngrohje (briket pellet Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik 4,413,288 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 4,403,625.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lende djegese per ngrohje(Briket-Pellet) 8,333,325 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Briket Pellet) 3,950,993 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3,492,309.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 7,989,912 Rishpallje me Lidhje Kontrate FA & BI SHPK 7,973,868.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan BLERJE LENDE DJEGESE PER NGROHJE(Briket Pellet) 1,842,750 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1,842,750.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 2,754,000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,748,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 1,706,250 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1,706,250.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat pėr ngrohje tė Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan, Sasia: 45 000 kg pellet 2,236,500 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 2,236,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 707,594 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 707,594.40
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontate: Blerje briket pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2,022,876 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 2,018,814.17
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) per nevojat e Spitalit Psikiatrik dr-"Sadik Dinēi" Elbasan dhe Qendrat ne Varesi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2,443,104 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,438,208.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) per nevojat e Qendrės spitalore Elbasan 4,550,228 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 4,550,228.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 3,545,680 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3,537,972.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Pellet Briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 1,381,232 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1,378,464.17
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Shėrbim pėr ngrohje me Pellet 197,376 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 197,375.83
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pellet) 1,128,855 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1,128,855.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr ngrohje, pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 2,522,944 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,517,888.33
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) pėr nevoja ekstreme 2,257,710 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,257,710.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje briket pellet 688,500 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 688,500.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje lėndė djėgėse pėr ngrohje (Briket Pellet) 500,819 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 500,818.33
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 686,624 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 686,624.17
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim pėr ngrohje (Pellet) 987,500 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 986,880.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje ( Briket Pellet ) 2,509,600 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,504,092.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, Briket Pellet, pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan 3,440,000 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 3,433,120.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 1,544,930 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1,541,540.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, briket pellet 3,450,000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3,442,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 3,450,000 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 3,442,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje" 216,960 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 216,960.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje Briket Pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,880,000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,880,000.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.