Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Albanian Business Partner SHPK 7 34,259,070 7 34,259,070 34,192,400

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje programi i inventarizimit tė tė dhėnave mjekėsore pėr maternitetin (programi ASTRAIA) 2,000,000 Lidhur Kontrata Albanian Business Partner SHPK 2,000,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Mirėmbajtje e Programit tė informatizimit tė tė gjitha tė dhėnave pėr institucionin, program ASTRAIA 8,356,200 Lidhur Kontrata Albanian Business Partner SHPK 8,356,200.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Mirėmbajtje e programit tė informatizimit tė tė dhėnave ASTRAIA 6,740,000 Lidhur Kontrata Albanian Business Partner SHPK 6,740,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje e programit tė inventarizimit tė tė dhėnave mjekėsore pėr martenitetin (programi ASTRAIA) 400,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian Business Partner SHPK 333,333.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e programi tė inventarizimit tė tė dhėnave mjekėsore pėr martenitetin, programi ASTRAIA 1,666,670 Lidhur Kontrata Albanian Business Partner SHPK 1,666,667.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Mirėmbajtje e programit tė informatizimit tė tė gjitha tė dhėnave pėr institucionin, program ASTRAIA 8,356,200 Lidhur Kontrata Albanian Business Partner SHPK 8,356,200.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje e programit ASTRAIA" 6,740,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian Business Partner SHPK 6,740,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.