Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Internacional Security Albania SHPK 7 16,733,701 7 16,733,701 17,882,397

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Kryerjen e shėrbimit tė Sigurisė me roje private nė SUT 2,688,363 Lidhur Kontrata +Shtesė Internacional Security Albania SHPK 2688363
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Kryerjen e shėrbimit tė Sigurise me roje private ne SUT 2,688,363 Lidhur Kontrata +Shtesė Internacional Security Albania SHPK 2688363
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 4,122,000 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 4085185
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Kryerje e shėrbimit tė ruajtjes dhe sigurisė nė SUT me roje private, pėr plotėsimin e nevojave pėr njė periudhė 2-mujore 3,530,992 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 3530992
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė nė SUT me roje private, pėr plotėsimin e nevojave nga data 06.02.2017-31.03.2017 3,291,783 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 3291694
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private (pėr nevoja emergjente) tė Drejtorisė Spitalit Rajonal Dibėr 412,200 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 412200
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Shėrbimi me Roje Private pėr ASHR, Tiranė 0 Njoftuar Fituesi Internacional Security Albania SHPK 1185600
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >