Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 Start Co SHPK 6 3,755,332 6 3,755,332 3,751,254

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje ushqime pėr nevojat spitalore 544,058 Lidhur Kontrata Start Co SHPK 543300
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje ushqimesh pėr Spitalin Rajonal Fier 1,182,070 Lidhur Kontrata Start Co SHPK 1178750
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimorė"- Loti 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 127,160 Lidhur Kontrata +Shtesė Start Co SHPK 127160
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore"- Loti 3 – Blerje mish dhe djathė fetė 111,444 Lidhur Kontrata +Shtesė Start Co SHPK 111444
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime pėr nevoja spitalore" 300,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Start Co SHPK 300000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje materiale pastrimi 1,490,600 Lidhur Kontrata Start Co SHPK 1490600
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >