Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 RESULI SHPK 12 21,507,703 12 21,507,703 15,340,992

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje (Gazoil 0.1 %) 5,400,045 Lidhur Kontrata RESULI SHPK 5,400,045.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje (Gazoil 0.1 %) 5,400,045 Lidhur Kontrata RESULI SHPK 900,000.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje (Gazoil 0.1 %) 5,400,045 Njoftuar Fituesi RESULI SHPK 5,400,045.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shtesė kontrate: Furnizimi me lėndė ngrohje (Gazoil) 186,200 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 186,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (NAFTE), pėr DSHS Pogradec 1,666,666 Lidhur Kontrata RESULI SHPK Marzh fitimi 25 %
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse tė lėngėt (solar) 550,000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 550,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore – Lot 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 766,667 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 766,666.67
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat e Spitalit Rajonal Fier 480,000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 480,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (NAFTE), pėr DSHS Pogradec 500,000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 500,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse solar 240,000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 240,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Furnizim me karburante nė emėr dhe pėr llogari tė Kryeministrisė, ministrive dhe institucioneve tė varėsisė 139,930 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 139,930.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Solar 778,105 Lidhur Kontrata RESULI SHPK 778,105.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.