Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Ludri SHPK 9 51,572,644 8 44,124,061 42,374,415

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Furnizim- Vendosje dy kaldaja dhe aksesoret e tyre ne S.U Shefqet Ndroqi, Tirane. 7,999,583 Njoftuar Fituesi Ludri SHPK 7,110,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Marrje 2 kaldaja me qira pėr ngrohje me lėndė djegėse Pellet, pėr vitin 2018, nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė 11,696,276 Lidhur Kontrata Ludri SHPK 11,480,190.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente B2-1bar/1Lot – Loti 20 Heparine me peshė molekulare tė ulėt – 4000UI/5000UI/5700U 560,889 Lidhur Kontrata +Shtesė Ludri SHPK 560,889.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Marrje me qira e 2 kaldajave pėr ngrohje me lėndė djegėse - Pellet nė S- U- Shefqet Ndroqi, Tiranė pėr vitin 2017 7,448,583 Anuluar Procedura Ludri SHPK 7,254,100.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Marrje me qira e dy kaldajave pėr ngrohje me lėndė djegėse - Pellet, nė S. U. "Shefqet Ndroqi", Tiranė 2,412,433 Lidhur Kontrata Ludri SHPK 2,412,433.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Marrje 2 kaldaja me qira pėr ngrohje me lėndė djegėse pėr ngrohje 7,996,000 Lidhur Kontrata Ludri SHPK 7,352,025.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet), 270 000 kg 5,832,000 Lidhur Kontrata Ludri SHPK 5,832,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje 3,762,720 Lidhur Kontrata Ludri SHPK 3,762,720.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Marrje me qira e dy kaldajave pėr ngrohje me lėndė djegėse pėr ngrohje - Pellet 3,864,160 Lidhur Kontrata Ludri SHPK 3,864,158.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.