Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 V.A.L.E. RECYCLING 12 29,390,101 12 29,390,101 19,896,808

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat "Evadim i mbetjeve te Spitalit Mat" 1,500,000 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 995,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve Spitalore per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Pogradec 3,833,333 Rishpallje me Njoftim Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 2,936,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Evadimi Mbetjeve Spitalore per DSHS Gramsh 3,000,000 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 2,250,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 1 Mbetje te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180101dhe 180103 age bisturi etj. 8,701,700 Rishpallje me Njoftim Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 6,184,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Trajtimi dhe evadimi i mbetjeve te rrezikshme spitalore - Marreveshje Kuader me nje operator ekonomik - ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat (12 muaj) 1,350,000 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 897,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 3: Mbetje qe permbajne supstanca kimike. 302,158 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 1: Instrumenta te mprefta 3,637,986 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi i Mbetjeve te Rrezikshme Spitalore nga te ardhurat e Buxhetit te Shtetit. 2,807,000 Lidhur Kontrata V.A.L.E. RECYCLING 2,786,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 1 Mbetje te rrezikshme qe perfshin kodin 180101 dhe 180103 age bisturi etj. 2,310,000 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 2,002,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1,000,000 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 900,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 474,770 Lidhur Kontrata V.A.L.E. RECYCLING 473,154.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 473,154 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 473,154.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.