Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
7 Eglenti SHPK 11 21,786,483 10 20,286,483 17,446,358

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje lengje frutash dhe keke per dhuruesit 2,210,000 Njoftuar Fituesi Eglenti SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Ushqime per vitin 2019 4,913,414 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 4,906,630.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Furnizim me artikuj ushqimore per Drejtorine e sherbimit Spitalor Kurbin -Mareveshje kuader- me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane percaktuar 1,000,000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 956,300.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me Ushqime pėr Komunitetin Sant Egidio 3,347,936 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 3,319,794.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Ushqime pėr Spitalin Gjirokastėr 2,703,333 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 2,688,734.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017 1,500,000 Rishpallje e Anuluar Eglenti SHPK 921,490.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės - Loti 1: Bukė - financuar nga Buxheti i Shtetit 784,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Eglenti SHPK 754,600.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Furnizim me ushqime tė freskėta pėr Sant Egidio 639,200 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 639,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2: Furnizim me perime, zarzavate dhe fruta 401,600 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 368,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 3: Furnizim me mish 2,292,000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 1,982,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 4: Furnizim me bulmetra 1,995,000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 1,830,500.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.