Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 EVITA SHPK 25 78,555,548 25 78,555,548 77,423,298

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot13 Insulin human (neutral) 2,757,177 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 540
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot11 Insulin Glargine 2,627,316 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 1155
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot14 Insulin isophane 307,949 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 544
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot 12 Insulin Glulisine 100UI/ML 665 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 664
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot 15 Insulin Human (25/75) 100UI/ML 533 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 532
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 - Enoxaparine sodium 32,949,204 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 32942700
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Levofloxacin 5mg/ml- 100ml 286,465 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 145000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti 21- Enoxaparine Sodium 4000UI/ 0 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 5115000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" LOTI 15 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Tinzaparine sodium 4500UI Shiringe e para pergatitur. 3,591,558 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 3580500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Amiodarone 150 mg/3ml Flakon/ Ampule 0 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 136120
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Sodium Valproate + Valproic Acid 145 mg+333 mg Tablete/ Kapsule 0 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 30907
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5 Metabolizmi dhe trakti tretes Insulin Glargine 100UI/ML Shiringe e para pergatitur 0 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 300300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 32 Sistemi nervor Amisulpride 400 mg Tablete/ Kapsule 0 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 5480
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 11 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Levofloxacin 5mg/ml-100ml Flakon/Ampule 435,427 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 326800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 5 - Tinzaparine sodium 24,453,487 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 24447852
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Tinzaparine Sodium 4500 UI 1,351,662 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 1351525
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Medikamente tė deleguara nga MSH 7 Lote. Loti 4 - Enoxaparin sodium 4000 UI shiringe e paraperg 2,875,446 Rishpallje me Lidhje Kontrate EVITA SHPK 2344650
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, e ndarė nė lote. Loti 2 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Tinzaparine sodium 4500 UI, Shiringė e pėrgatitur 1,351,662 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 1126125
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 384,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 384000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 2,560,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 2560000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 960,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 960000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 24,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 24000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore tė Neurokirurgjisė 672,004 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 672003.734
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B1) - Loti 14 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Methotrexat 50 mg/5ml Ampulė 339,004 Rishpallje me Lidhje Kontrate EVITA SHPK 339000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B3, Loti 14 - Vincristinė 1 mg/ml Flakon 627,989 Rishpallje me Lidhje Kontrate EVITA SHPK 627900
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.