Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Spitali Psikiatrik Elbasan Olta Sharra 8 41,587,419 8 41,587,419 30,367,236

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Sherbim kateringu dhe shperndarje ushqimi per spitalin psikiatrik Sadik Dinçi Elbasan dhe qendrat ne varesi 11,217,107 Lidhur Kontrata Olta Sharra 11,216,985.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi (katering) per Spitalin Psikiatrik Sadik Dinçi Elbasan 11,217,107 Lidhur Kontrata Olta Sharra 11,216,985.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi (katering) per Spitalin Psikiatrik Sadik Dinçi Elbasan dhe qendrat në varësi. 11,217,107 Njoftuar Fituesi Olta Sharra
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Perime, Fruta dhe vezë 986,128 Lidhur Kontrata Olta Sharra 984,353.33
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje perime, fruta dhe vezë për nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,711,130 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1,711,133.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje mish viçi e nënprodukte për nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,398,790 Lidhur Kontrata Olta Sharra 2,398,792.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bulmet për nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,660,440 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1,659,379.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje ushqime koloniale për nevojat e "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,179,610 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1,179,609.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.