Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Shėndetėsore Pogradec ELIVERTA KAJACKA SHPK 2 27,680 2 27,680 27,680

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Fotokopjime dhe printime 18,080 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIVERTA KAJACKA SHPK 18080
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: "Printime dhe fotokopjime" 9,600 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIVERTA KAJACKA SHPK 9600
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >