Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Vlorė SALATAJ.GJ SHPK- AUTOSPRINT ALBANIA SHPK 2 1,489,550 2 1,489,550 1,453,720

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje tė automjeteve tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 239,950 Lidhur Kontrata SALATAJ.GJ SHPK- AUTOSPRINT ALBANIA SHPK 239950
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Riparim dhe mirėmbajtje tė automjeteve pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,249,600 Lidhur Kontrata SALATAJ.GJ SHPK- AUTOSPRINT ALBANIA SHPK 1213770
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >