Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 SECURITY - KORCA SHPK 11 10,443,580 11 10,443,580 9,850,511

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Sherbim me roje private te Spitalit Kolonje me 1 vend roje ne 24 ore, 5 roje me tre turne- marveshje Kuader- me 1 operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara –me afat 12 muaj. 3,158,922 Njoftuar Fituesi SECURITY - KORCA SHPK 3,158,288.45
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbim dhe sigurim objekti me roje private tė Spitalit Kolonje 2,915,900 Njoftuar Fituesi SECURITY - KORCA SHPK 2,873,124.60
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Kolonjė, me 1 vend-roje me 24 orė, me 5 roje per 10 muaj 2,783,108 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 2,235,224.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kolonjė 356,926 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 355,770.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 186,684 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 186,684.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: Ruajtja me roje private tė spitalit Kolonjė 122,478 Lidhur Kontrata +Shtesė SECURITY - KORCA SHPK 122,477.50
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 187,000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 186,880.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 187,000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 186,500.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 222,000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 222,000.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 185,000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 185,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private, Spitali Devoll 138,562 Lidhur Kontrata +Shtesė SECURITY - KORCA SHPK 138,562.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.