Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Aurela Qaja 2 261,904 2 261,904 260,318

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Blerje ushqime pėr shtėpitė e mbėshtetura Mimoza 1 dhe Mimoza 2, pėr DRSH Korcė - vėnė nė dispozicion nga Buxheti i Shtetit 150,350 Lidhur Kontrata Aurela Qaja 150350
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Blerje Ushqime pėr shtėpitė e mbėshtetura Mimoza 1 dhe Mimoza 2, DRSH Korcė 111,554 Lidhur Kontrata Aurela Qaja 109967.5
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >