Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 PHARMA PLUS 20 4,761,202 20 4,761,202 4,697,767

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Malėsi e Madhe Spitali Malėsi e Madhe Blerje ilaēe mjeksore 1,248,000 Njoftuar Fituesi PHARMA PLUS 1,199,640.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Cefazoline 50,131 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 50,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Ceftriaxone 572,930 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 570,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Ciprofloxacine 128,909 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 126,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Acetylsalicylicacid. 572 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 550.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Calcium chloride 42,683 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 42,600.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Heparine sodium 671,617 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 669,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Mannitol 834,982 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 832,500.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Hyoscine butylbromide 51,291 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 51,170.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Calcium gluconate 137,909 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 137,700.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Metoclopramid 77,346 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 77,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Ranitidine 81,432 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 81,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Adrenaline 30,646 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 30,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Furosemide 125,448 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 124,875.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Hydrochlorothiazide 894 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 875.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Spironolactone 1,890 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 1,875.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Metamizolesodium 111,348 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 111,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Tramadol 2,656 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 2,650.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Aminophylline 10,639 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 10,620.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Materiale Mjekimi 579,879 Njoftuar Fituesi PHARMA PLUS 578,712.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.