Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 SEAD-SGS 8 29,884,747 8 29,884,747 26,428,104

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2018 7,009,992 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 6921240
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti I ; Blerje buke 1,196,208 Njoftuar Fituesi SEAD-SGS 944032
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti II; Blerje produkte mishi e bulmeti 6,200,064 Njoftuar Fituesi SEAD-SGS 4790380
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti III ; Blerje ushqime kolonjare dhe zarazavate 3,493,377 Njoftuar Fituesi SEAD-SGS 2692785
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime rast emergjent 1,123,443 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 1108970
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 1 - Blerje buke 1,381,536 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 1330992
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 2 - Blerje produkte mishi dhe bulmetra 6,052,681 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 5568180
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 3 - Blerje ushqime kolonjare dhe zarzavate 3,427,446 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 3071525
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.