Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 ECOMEDICA 4 5,832,000 4 5,832,000 4,798,500

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Evadim i mbetjeve spitalore 832,000 Lidhur Kontrata ECOMEDICA 768000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi I Mbetjeve Spitalore Loti 1 720,000 Lidhur Kontrata ECOMEDICA 710500
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe Trajtimi i Mbetjeve Infekte Spitalore 3,200,000 Njoftuar Fituesi ECOMEDICA 2240000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i trajtimit tė Mbetjeve Spitalore pėr Spitalin Rajonal Berat 1,080,000 Lidhur Kontrata ECOMEDICA 1080000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >