Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Elbasan 25 99 502,512,985 93 494,624,464 480,471,067

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Loti 32 Propanolol
4,500 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 4,500.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Loti 33 Insuline novomix
17,708 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 17,300.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 35 Vitamine B.
13,000 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 13,000.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 36 Vitamine C
10,500 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 10,500.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 37 Nifedipine
7,020 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 7,000.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 38 HTC
10,710 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 10,710.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 39 Phenerbarbitol
55,800 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 55,750.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 40 Trihexyphenidyl
113,400 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 113,250.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Loti 21 Methyldopa
59,150 Njoftuar Fituesi Aldosch-Farma SHPK 45,150.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 1 amoxycilline
13,120 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Lot 7 Ferrous sulphate
44,850 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Loti 16 Clozapin
546,700 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Loti 29 Sodium Volprate
394,250 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente.
Loti 34 Insuline Humane
10,817 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Ndertesat Mirembajtje” per nevojat e “Spitalit Psikiatrik dr.”Sadik Dinēi” dhe Qendrat ne Varesi “Drita” Elbasan dhe „Jeta“ Cerrik 777,055 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 646,190.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Ndertesat Mirembajtje” per nevojat e “Spitalit Psikiatrik dr.”Sadik Dinēi” dhe Qendrat ne Varesi “Drita” Elbasan dhe „Jeta“ Cerrik 596,448 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 590,180.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim i ruajtjes me roje private tė objektit tė Spitalit Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara 2,916,551 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 2,916,010.55
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 7,989,912 Rishpallje me Lidhje Kontrate FA & BI SHPK 7,973,868.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim i Ruajtjes me Roje Private 242,994 Lidhur Kontrata UEVI-2015 242,993.87
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Materiale Mjekimi 158,142 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 158,142.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" 3,582,020 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 3,556,581.40
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat pėr ngrohje tė Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan, Sasia: 45 000 kg pellet 2,236,500 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 2,236,500.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) pėr 31 ditė 899,804 Njoftuar Fituesi STAR SECURITY Service 899,803.97
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontate: Blerje briket pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2,022,876 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 2,018,814.17
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr. Sadik Dinēi, Elbasan 1,090,904 Rishpallje me Lidhje Kontrate Farma Net Albania 1,087,637.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci, Elbasan pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,497,406 Njoftuar Fituesi BAHITI-G SHPK 2,308,290.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje ndėrtesash tė Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan dhe Qendrave nė varesi, "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 4,999,953 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 3,141,846.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci, Elbasan 235,776 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 222,728.72
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje ndėrtesash pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr. Sadik Dinci, Elbasan dhe qendrat ne varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 425,156 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 425,156.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) per nevojat e Spitalit Psikiatrik dr-"Sadik Dinēi" Elbasan dhe Qendrat ne Varesi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2,443,104 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,438,208.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.