Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Elbasan 25 98 495,634,201 93 494,624,464 480,471,067

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 368,739 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 350,145.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: Blerje Materiale Pastrimi pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 721,000 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 721,000.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 2,222,727 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1,846,874.17
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci, Elbasan 188,370 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 156,975.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr ngrohje, pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 2,522,944 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,517,888.33
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate 20%: Blerje medikamente pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 7,440 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 7,440.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan 16,866 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 16,866.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: Mirėmbajtje ndėrtesash pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 628,360 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 628,360.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje ndėrtesash pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 1,465,055 Lidhur Kontrata +Shtesė FLONJA SHPK 1,465,055.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbim i ruajtjes me roje private pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 610,001 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 610,001.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 686,624 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 686,624.17
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi Jeta Cerrik dhe Drita Elbasan- 2- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit- (Fondi limit nė dispozicion ėshtė pėr tė gjithė periudhėn 3 vjecare) 125,442,508 Lidhur Kontrata Devis SHPK 125,099,848.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje e ndėrtesave tė Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci , Elbasan 11,376,800 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 7,325,280.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 4,808,640 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 4,434,126.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė impiantistikės dhe pajisjeve tė hotelerisė pėr nevojat e spitalit 2,625,390 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAZAJ 2002 SHPK 2,313,714.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi (Katering)- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 249,296,992 Rishpallje me Lidhje Kontrate FOOD CATERING - HELIOS GASTRONOMI - Olta Sharra 249,099,300.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bulmet 849,565 Lidhur Kontrata KADRA SHPK 831,350.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bukė gruri pėr pLotėsimin e nevojave tė spitalit psikiatrik Sadik Dinci 562,836 Lidhur Kontrata Ardiana Sadiku 556,511.67
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Perime, Fruta dhe vezė 986,128 Lidhur Kontrata Olta Sharra 984,353.33
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Ushqime Koloniale 710,142 Lidhur Kontrata DOGEL SHPK 702,606.67
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje mish vici e nėnprodukte 1,309,280 Lidhur Kontrata KADRA SHPK 1,299,998.60
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci", Elbasan 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440,833.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440,347.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Ndėrtesat Mirėmbajtje 1,106,150 Lidhur Kontrata Delia Impex SHPK 1,320,000.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci", Elbasan 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440,833.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, Briket Pellet, pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan 3,440,000 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 3,433,120.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bukė gruri pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 925,600 Lidhur Kontrata Ardiana Sadiku 925,600.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje perime, fruta dhe vezė pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,711,130 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1,711,133.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje mish viēi e nėnprodukte pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,398,790 Lidhur Kontrata Olta Sharra 2,398,792.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bulmet pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,660,440 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1,659,379.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.