Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
32 EUROMED SHPK 159 553,996,997 159 553,996,997 473,318,361

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje kite reagentė- Loti 1 - Blerje kite reagentė dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Cito patologjik- 422,800 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 340,700.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje qelqurina dhe materiale tė tjera pėr DSHP 1,347,100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1,333,600.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile- Loti 6 - Reagente hematologjik pėr Cell-counter ERMA 581,400 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 575,600.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile- Loti 15 - Kite pėr matjen e glicemisė 200,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 75,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje kite reagent 5,934,920 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 5,855,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje shtretėr pėr shėrbimin spitalor 2,062,500 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1,692,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje kite e reagente laboratori 3,333,330 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 2,099,030.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje materiale mjekimi te pergjithshme, konsumabel dhe kirurgjikale per nevojat e sherbimit spitalor Kruje 565,820 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 536,632.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 1 - Blerje kite dhe reagent pėr laboratorin biokimik 383,730 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 326,150.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje kite reagente 4,062,690 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 4,018,896.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 7 - Sete pėr OrbiSac system, SpectraOptia pėr plazma-Apheresis, Sistemin Mirasol pėr inaktivizimin viral tė produkteve tė gjakut dhe aksesorėt ngjitės pėr TSCD II 39,410,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 39,320,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 2 - Bende 10 cm x 10 m 72,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 69,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme, sisteme dhe doreza- Loti 1 - Sisteme infuzioni 360,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 344,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 2 - Doreza ekzaminimi 115,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 104,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 23 - Maska pėr terapi CPAP 156,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 151,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 24 - Lagėshtues pėr CPAP 174,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 168,930.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 42 - Tuba endotrakeale adult 25,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 24,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 52 - Tub endotrakeal 7-5 12,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 12,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 53 - Tub endotrakeal 8-0 12,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 12,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 1 - Letėr printeri ECHO 27,480 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 26,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 3 - Letėr printeri EKG 91,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 91,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 7 - Elektroda monitorimi EKG 100,800 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 96,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 12 - Spatula (druri) 15,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 14,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 16 - Qese urine 18,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 18,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 17 - Qese urine pediatrike 21,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 20,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 1 - Pėrparese kirurgu sterile 40,800 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 39,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 1 - Dezinfektant instrumentash me bazė Glutaraldehyde-Formaldehyde 31,182 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 30,250.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 2 - Solucion i koncentruar enzimatik 40,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 40,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 7 - Detergjent 33,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 32,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 8 - Xhel shumėpėrdorimsh 124,800 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 121,000.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.