Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh 30 101 56,053,206 95 43,605,571 40,870,170

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh, B3"- Loti 5 - Dexamethasone sodium phosphate 4 mg/1 -ml ampule 8,040 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 8,040.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh, B3"- Loti 12 - Clopidogrel 75 mg Tablete 257 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 257.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh, B6"- Loti 13 - Diclofenac sodium 75 mg/3ml ampule 2,760 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 2,760.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh, B6"- Loti 29 - Tramadol 100 mg-2ml ampule 5,124 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 5,124.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje pellet briket (tallash i presuar) pėr ngrohje 2,977,880 Lidhur Kontrata Nafire MOLLOHOLLI 2,977,884.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje Artikuj Ushqimor" 304,500 Lidhur Kontrata +Shtesė Lenije Zani 304,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje oksigjen i Gaztė Mjekėsor" 117,000 Lidhur Kontrata +Shtesė MESSER ALBAGAZ SHPK 117,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje GAZOiL" 176,379 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 176,379.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh B4" pėr gjakun dhe organet formuese tė gjakut; Loti 18 - Sodium Bicarbonat 8-4% - 10 ml amp 18,560 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 18,560.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh B5"; Loti 2 - Sodium Chloride 0-9% - 250 ml Flakon 129,465 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 129,465.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh B5"; Loti 3 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 500 ml Flakon 52,520 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 52,520.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.