Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Elbasan 25 98 495,634,201 93 494,624,464 480,471,067

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje ushqime koloniale pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,179,610 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1,179,609.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 450,552.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsor pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan- Burimi i financimit: Vėnė nė dispozicion nga fondet pėr Spitalin Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 127,854 Lidhur Kontrata Fatos Lashi (Egian) 127,854.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan- Burimi i financimit: Vėnė nė dispozicion nga fondet pėr Spitalin Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,399,240 Lidhur Kontrata Fatos Lashi (Egian) 2,399,245.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje Briket Pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,880,000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,880,000.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e ndėrtesave" 590,250 Lidhur Kontrata +Shtesė Delia Impex SHPK 590,250.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Blerje materiale pastrimi", pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci", Elbasan 640,097 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 640,097.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Blerje Pellet Briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 855,400 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 855,400.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.