Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
34 EUROMED SHPK 176 565,922,182 175 565,082,482 480,181,909

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje kite reagente 4,062,690 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 4,018,896.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 7 - Sete pėr OrbiSac system, SpectraOptia pėr plazma-Apheresis, Sistemin Mirasol pėr inaktivizimin viral tė produkteve tė gjakut dhe aksesorėt ngjitės pėr TSCD II 39,410,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 39,320,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 2 - Bende 10 cm x 10 m 72,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 69,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme, sisteme dhe doreza- Loti 1 - Sisteme infuzioni 360,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 344,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 2 - Doreza ekzaminimi 115,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 104,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 23 - Maska pėr terapi CPAP 156,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 151,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 24 - Lagėshtues pėr CPAP 174,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 168,930.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 42 - Tuba endotrakeale adult 25,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 24,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 52 - Tub endotrakeal 7-5 12,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 12,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 53 - Tub endotrakeal 8-0 12,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 12,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 1 - Letėr printeri ECHO 27,480 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 26,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 3 - Letėr printeri EKG 91,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 91,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 7 - Elektroda monitorimi EKG 100,800 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 96,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme- Loti 12 - Spatula (druri) 15,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 14,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 16 - Qese urine 18,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 18,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 17 - Qese urine pediatrike 21,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 20,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 1 - Pėrparese kirurgu sterile 40,800 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 39,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 1 - Dezinfektant instrumentash me bazė Glutaraldehyde-Formaldehyde 31,182 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 30,250.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 2 - Solucion i koncentruar enzimatik 40,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 40,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 7 - Detergjent 33,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 32,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 8 - Xhel shumėpėrdorimsh 124,800 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 121,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 9 - Chlorhexidine gluconate 21,240 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 20,610.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 10 - Peroksid Hidrogjeni 3% 2,040 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1,980.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 16 - Alkool Alkol etilik pėr pėrdorim tė jashtėm, pėrqėndrimi 95 % 129,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 126,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 3 - Mesh e vogėl 123,504 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 120,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi MM2 - Materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale- Loti 4 - Mesh e madhe 158,400 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 154,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje materiale mjekimi MM1 dhe MM2 pėr pLotėsimin e nevojave deri mė 15 prill 2016 3,603,970 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 3,603,972.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje materiale mjekimi pėr pLotėsimin e nevojave deri nė datė 15 prill 2016 283,917 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 283,241.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje materiale mjekimi 4,846,850 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 4,845,854.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Blerje kite dhe reagentė"- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit 194,000 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 194,000.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.