Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
35 TRIMED SHPK 761 652,397,924 757 651,543,631 338,419,133

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 52 Ranitidine 50 mg Flakon/Ampule 63,350 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 63,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 93 Tramadol 100 mg2ml Flakon/Ampule 6,374 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 6,312.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 15 Rifampicin 185,712 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 29 Valsartan 64,002 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 29 Fluconazole 1,414,580 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 1,414,400.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 9 Methylprednisolone 885,505 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 56,250.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 8 Imipenem + Cilastatine 11,547,817 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 9,302,640.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontate: Blerje medikamentesh 367,977 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 367,977.10
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 20 - Lende kontrasti per MRI 193,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 189,900.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 10 Diclofenac sodium 27,800 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 27,700.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 9 Ciprofloxacine 129,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 128,400.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 8 Cefuroxime sodium 220,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 181,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 7 Ceftriaxone sodium 156,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 88,200.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 2 Amikacine sulphate 292,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 282,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 14 - Haloperidol 13,882 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 13,860.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 22 - Methylprednisolone sodium succinate 88,350 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 88,200.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 14 Glukoze monohydrate 173,500 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 148,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 193,875 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 193,875.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: B1- Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi anti-infektive tė pėrgjithshėm dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut/ Loti 13 - Gentamycin sulphate, Loti 23 - Amikacine sulphate dhe Loti 24 - Ciprofloxacine 89,852 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 74,876.67
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 9 - Gentamicin sulphate 80 mg/2 ml Flakon/ Ampule 47,700 Rishpallje me Lidhje Kontrate TRIMED SHPK 34,750.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Tuba dhe konsumabile laboratorike pėr fazėn preanalitike tė pėrpunimit tė gjakut 162,600 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 162,600.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2/1- Dermatologjike, Hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Lėndė Kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 10 - Atorvastatine 20 mg Tablete/ Kapsule 220,320 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 177,820.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2/1- Dermatologjike, Hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Lėndė Kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 11 - Glibenclamide 5mg Tablete/ Kapsule 1,273 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1,216.80
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna: Loti 23 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule; Loti 75 Sistemi kardiovaskular Nebivolol 5mg Tablete/ Kapsule; Loti 85 Sistemi kardiovaskular Valsartan 80 mg Tablete/ Kapsule; Loti 89 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Azithromycin 100 mg/5ml Flakon/ Ampule 168,383 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 168,383.33
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Medikamente Mjekėsore pėr nevoja emergjente e ndare nė lote 98,167 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 98,166.67
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 2 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Methylprednisolone 500 mg, Flakon/ Ampule 471,582 Rishpallje me Lidhje Kontrate TRIMED SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 3 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Methylprednisolone 40 mg, Flakon/ Ampule 20,779 Rishpallje me Lidhje Kontrate TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 58,380 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 58,380.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 15 - Ketoprofen, 160 mg/2ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 9,030 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 9,030.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 15,750 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 15,750.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.