Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
30 EDNA - FARMA SHPK 307 169,614,185 307 169,614,185 148,550,623

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje barna (B3)- Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon) 465,972 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 465,972.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje barna (B7)- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 54,600 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 54,600.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje barna B7- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 1,456 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 1,456.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje barna (B1)- Loti 35 - Sodium bikarbonate, 0-84 gr -10 ml, ampule 103,000 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 103,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje barna (B3)- Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon) 309,000 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 309,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje barna (B1): LOTI 10 - CIPROFLOXACINE B1; LOTI 35 - SODIUM BIKARBONATE B3; Loti 34 - Sodium Chloride 544,750 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 544,750.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje barna B3, Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon) 206,000 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 206,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje barna (B7)- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 25,480 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 25,480.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 1 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Imipenem dhe Cilastalinė, 500 mg dhe 500 mg Flakon 7,410 Rishpallje me Lidhje Kontrate EDNA - FARMA SHPK 7,410.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 3 - Teicoplanine, 400 mg Flakon 106,049 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 106,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje barna (B7)- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 32,760 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 32,760.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje barna (B1): LOTI 10 - CIPROFLOXACINE B1; Loti 34 - Sodium Chloride 91,750 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 91,750.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje barna B3, Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon) 360,500 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 360,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje barna B3, Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon) 20,600 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 20,600.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje barna - B7- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 72,800 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 72,800.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B1)- Loti 1 - anestezi Reanimacion Cisatracurium 2mg/ml Ampulė 233,070 Rishpallje me Lidhje Kontrate EDNA - FARMA SHPK 232,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje barna (B1)- Loti 35 - Sodium bikarbonate, 0-84 gr -10 ml, ampule 247,200 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 247,200.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje barna (B7)- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 174,720 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 174,720.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Skrapar Blerje barna (B1)- Loti 35 - Sodium bikarbonate, 0-84 gr -10 ml, ampule 5,150 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 5,150.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna (B7)- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 10,920 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 10,920.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje barna (B1)- LOTI 35 - SODIUM BIKARBONATE B3 29,870 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 29,870.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje barna (B7)- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 3,640 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 3,640.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje barna (B1)- Loti 20 - Cefuroxime, Loti 35 -Sodium bikarbonate 1,798,270 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 1,798,271.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje barna (B7)- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 273,691 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 273,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna (B1)- Loti 34 - Sodium Chloride sodium, 750 mg, Flakon 15,750 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 15,750.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna (B1)- Loti 35 - Sodium bikarbonate, 0-84 gr -10 ml, ampule 2,575 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 2,575.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna - B3- Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon) 72,100 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 72,100.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna - B7- Loti 18 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, ampule 8,008 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 8,008.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna (B1)- Loti 35 - Sodium bikarbonate, 0-84 gr -10 ml, ampule 2,575 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 2,575.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna (B1)- Loti 33 - Sodium Chloride sodium, 750 mg, Flakon 15,750 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 15,750.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.