Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
40 TRIMED SHPK 927 808,632,234 922 807,723,756 337,456,185

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Methylprednisolone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Imipenem + Cilastatine Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Imipenem + Cilastatine Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 12 Metabolizmi dhe trakti tretes Sulfasalazine 500 mg Tablete/ Kapsule Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 22 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 3.50 leke per njesi
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 33 Silver Sulphadiazine Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Imipenem + Cilastatine Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Imipenem + Cilastatine Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Lot 2 Losartan 100mg Tablete 13 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Sarandė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Methylprednisolone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 9 Methylprednisolone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 2 Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule 28,895 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 28.90
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 33 Silver Sulphadiazine Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Methylprednisolone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 9 Methylprednisolone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 33 Silver Sulphadiazine Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 4 Dexamethasone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 Methylprednisolone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 9 Methylprednisolone Lidhur Kontrata TRIMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 22 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule 16,053 Rishpallje me Njoftim Fituesi TRIMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 12 Metabolizmi dhe trakti tretes Sulfasalazine 500 mg Tablete/ Kapsule 4,763 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.