Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Universitar i Traumės 64 743 1,632,578,669 552 1,231,626,610 904,640,090

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate "Pėr Kryerjen e Shėrbimit tė Mirėmbajtjes sė Objekteve nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave deri nė fund tė vitit 2017" 437,938 Lidhur Kontrata +Shtesė Meni SHPK 364,948.33
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 293,371 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 293,370.83
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 271,250 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 271,250.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 193,875 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 193,875.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente, ndarė nė 2 lote 1,357,900 Lidhur Kontrata OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 1,357,900.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 38 Vancomycine hydrochloride 1 gr 410,000 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 39 Verapamil 5mg/2ml 4,500 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 27 Paracetamol 500 mg 6,600 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 30 Piperacillin sodium Tazobactam sodium 98,000 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 34 Human Rabies vaccine 3,405 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 35 Viper venom antiserum 5,062 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 11 - Dopamine 48,335 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 12 - Ephedrine hydrochloride 20,920 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 16 - Human Albumin Serum 723,200 Anuluar Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 25,763 Lidhur Kontrata FUFARMA SHA 25,762.50
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 227,083 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 227,083.33
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 977,526 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 977,526.25
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 396,079 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 396,079.17
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 900,542 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 900,541.67
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Kryerja e shėrbimit tė pastrimit tė ambienteve tė brendėshme dhe pastrim sistemim gjelbėrim i ambienteve tė jashme pėr plotėsimin e nevojave deri nė fund tė vitit 2017 7,268,573 Lidhur Kontrata +Shtesė Sori-al SHPK 7,268,573.47
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Kryerje e shėrbimit tė gatimit dhe shpėrndarje e ushqimit, pėr plotėsimin e nevojave deri nė fund tė vitit 2017 11,982,011 Lidhur Kontrata +Shtesė Sori-al SHPK 11,982,011.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Medikamente Mjekėsore pėr nevoja emergjente e ndare nė lote 98,167 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 98,166.67
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Organizim Eventi: Konferenca e III e Traumės 1,237,700 Lidhur Kontrata GECI SHPK 1,236,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Medikamente Mjekėsore pėr nevoja emergjente e ndare nė lote 5,840,614 Lidhur Kontrata FUFARMA SHA 4,731,482.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Organizim eventi: Konferenca e III-tė e Traumės 1,237,700 Shpallur Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnizim dhe vendosje Chiller dhe AHU nė Reanimacionin e SUT 7,369,973 Lidhur Kontrata AGRI CONSTRUCTION SHPK 7,233,333.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i mirėmbajtjes se autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT 1,391,710 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,384,100.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnizim vendosje dyer tė brendshme nė SUT 4,145,333 Lidhur Kontrata ERALD 4,087,400.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti 1 - Kite, Reagente dhe Materiale pėr Laboratorin Baktereologjik dhe Laboratorin Kl-Biokimik 3,570,010 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 2,590,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbime pėr mirėmbajtjen e aparaturave mjekėsore nė SUT pėr vitin 2017 3,329,700 Rishpallur Prokurimi


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.