Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
35 TRIMED SHPK 761 652,397,924 757 651,543,631 338,419,133

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule 1,735,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1,735,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 31 - Doxycycline 7,232 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 5,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 127 - Silver Sulphadiazine 40,836 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 39,950.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 221 - Atorvastatine 10,368 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 8,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 249 - Omeprazole 29,105 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 28,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 257 - Sulfasalazine 1,804 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 303 - Enalapril 2,160 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 950.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 319 - Isosorbide mononitrate 3,024 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 1,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 332 - Naproxen 8,105 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 8,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 375 - Aciclovir 9,726 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 9,300.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 408 - Paracetamol 250 mg Supozitor 5,158 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 4,750.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic; Loti 4 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ampicillin, 1 gram, Flakon/ Ampule; Loti 16 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ciprofloxacine, 100 mg/10ml, Flakon/ Ampule; Loti 19 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Gentamicin sulphate, 80 mg/2 ml, Flakon/ Ampule; Loti 20 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Imipenem dhe Cilastatine,500 mg dhe 500 mg, Flakon/ Ampule; Loti 23 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Moxifloxacine, 400 mg /250 ml, Flakon/ Ampule (Blerje e Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė pėr 40 Institucione spitalore) 7,757,508 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 7,757,508.33
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic; Loti 4 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ampicillin, 1 gram, Flakon/ Ampule; Loti 16 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ciprofloxacine, 100 mg/10ml, Flakon/ Ampule; Loti 19 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Gentamicin sulphate, 80 mg/2 ml, Flakon/ Ampule; Loti 20 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Imipenem dhe Cilastatine,500 mg dhe 500 mg, Flakon/ Ampule; Loti 23 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Moxifloxacine, 400 mg /250 ml, Flakon/ Ampule. 7,757,508 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 7,757,508.33
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 11 - Alteplase, 50 mg, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 16,500,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 16,500,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Skrapar B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 2 - Dexamethasone, 4 mg/1 ml, Flakon/ Ampule 40,275 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 40,275.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Klos Loti 1 - Haloperidol; 20 mg/10ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 1,610 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1,610.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 11,120 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 11,120.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Golem Loti 15 - Ketoprofen, 160 mg/2ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 43,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 43,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Razėm, Malėsi e Madhe Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 7,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 7,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Amikacine 19,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 19,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic 7,620 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 7,620.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 4 - Ampicillin 64,470 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 64,470.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Ciprofloxacine 86,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 86,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 19 - Gentamicin sulphate 47,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 47,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 50,485 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 50,485.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 12,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 12,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Amikacine 172,575 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 172,575.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule 93,979 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 93,979.17
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule 520,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 520,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Amikacine 26,850 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 26,850.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.