Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Durrės 68 579 1,036,751,256 354 748,118,832 622,528,541

Lista e tenderave


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3: Mirembajtje parandaluese dhe korrigjuese Analizator Hormonesh 244,471 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 3,845,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 8 Aciclovir 2,974 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 7 Gadopentenic acid (as Dimeglumine salt) 1,391,250 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 6 Amidotrizoic acid, Meglumine salt Sodium amidotizoate 87,900 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 5 Iodine x 300mg/ml 1,487,500 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 4 Drotaverine Hydrochloride 210,600 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 3 Ferrous Sulphate 8,230 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 1 Human Rabies Immunoglobulin 69,016 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 14 Lidocaine 362,880 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 362.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Mirembajtje parandaluese dhe korrigjuese e Respiratoreve Carefusion Viasys 935,573 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės MIREMBAJTJE E PAJISJEVE MJEKESORE PER SPITALIN RAJONAL DURRES- ndare ne 3 lote. 1,589,063 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Mirembajtje parandaluese dhe korrigjuese e pajisjeve Drager 409,019 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 15 Neostigmine bromide 433,944 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 433.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Lot 12 Lanatoside C 127,008 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 127.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 8 Promethazine 185,220 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 185.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Atropine Sulphate 486,000 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 486.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6 Laboratori Mikrobiologjik 805,200 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 19.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3 Analiza Hormonale/Autoanalizator ose ekuivalent por kompatibel per aparatin qe disponon Laboratori i SRD 1,376,800 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 294.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Analiza Klinike Hematologjike / Abacus 3 CT ose ekuivalent por kompatibel per aparatin qe disponon Laboratori i SRD 2,060,500 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 29.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3 - Pjese Kembimi per EKO SIEMENS tek Sherbimi Imazherise 441,700 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 - Pjese Kembimi per aparat Anestezie Siare ne Kirurgjine e Pergjithshme 598,000 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės FURNIZIM -VENDOSJE PJESĖ KĖMBIMI, AKSESORĖ DHE RIPARIM APARATURASH MJEKĖSORE NDARE NE LOTE 1,666,600 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 - Aksesore per pajisje mjekesore 626,900 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės FURNIZIM ME PAJISJE MJEKIMI (MATERIALE KOMSUMI) PER SHERBIMIN E ORTOPEDISE 23,996,623 Njoftuar Fituesi OrthoNet 360 805.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 8 Laboratori Anatomopatologjise 703,000 Njoftuar Fituesi Farma Net Albania 22.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7 Materiale konsumi per kryerjen e procedurave laboratorike nga marrja e mostres deri ne rezultatin e analizes dhe kimikate 1,421,158 Njoftuar Fituesi Farma Net Albania 17.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6 Elektrolite Easy Lyte Na/K/Ca pH ose ekuivalent por kompatibel per aparatin qe disponon Laboratori i SRD 278,500 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 185.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Furnizim vendosje llampe e Rontgenit dhe Konverter per Ct Scanner per Spitalin Rajonal Durres 11,207,182 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK 11.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Materiale Hidraulike, per Ndricim dhe Aksesore Per Dyer dhe Dritare 999,180 Njoftuar Fituesi HYSI-2 F 823.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės BLERJE MATERIALE PĖR KIRURGJINĖ E KATARAKTĖS PĖR SPITALIN RAJONAL DURRĖS 1,250,000 Njoftuar Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1,247,050.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.