Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr 4 6 5,771,001 6 5,771,001 5,744,484

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Ruajtja e godinave te Drejtorise Rajonale te Shendetsise me rroje private 1,865,000 Njoftuar Fituesi A-L SEKURITY SHPK 1,860,367.08
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Ruajtja e godinave dhe ambjenteve rrethuese tė Drejtorisė Shėndetit Publik Gjirokastėr me roje private – Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 2,177,178 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 2,169,859.30
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė me roje private tė DSHP Gjirokastėr - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,333,000 Lidhur Kontrata A-L SEKURITY SHPK 1,318,434.84
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Blerje karburanti 250,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 250,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Shėrbim interneti" pėr nevojat e fillimit tė vitit 2016 8,800 Lidhur Kontrata +Shtesė FBD SHPK 8,800.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė me roje private" pėr nevojat e fillimit tė vitit 2016 137,023 Lidhur Kontrata +Shtesė TAULANT SHPK 137,023.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.