Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan 6 15 17,432,320 13 12,364,907 7,899,540

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Roje Private 3,191,820 Njoftuar Fituesi BAHITI-G SHPK 3,160,218.16
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Roje Private 3,158,918 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private 2,775,365 Njoftuar Fituesi MYRTO – SECURITY SHPK
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Rikonstruksion i godines se ish Klinikes Dentare dhe godines se D.H.E Elbasan 2,500,000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,680,727.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Ruajtja e sigurisė me roje private 1,908,495 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private 501,102 Lidhur Kontrata SANTI SHPK 501,102.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbim i ruajtjes me roje private 501,102 Lidhur Kontrata SANTI SHPK 501,102.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje karburanti 127,400 Lidhur Kontrata +Shtesė MARSOK SHPK 127,400.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbim i ruajtjes me roje private pėr nevojat e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetsisė Elbasan 132,794 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 132,794.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 132,794 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 132,794.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 132,794 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 132,794.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,502,460 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 663,969.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 429,276 Lidhur Kontrata SANTI SHPK 428,640.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Blerje karburanti 125,000 Lidhur Kontrata MARSOK SHPK 125,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė sė objektit me roje private 313,000 Lidhur Kontrata SANTI SHPK 313,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.