Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 23 161 115,686,072 151 97,181,438 92,722,859

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Funizim dhe vendosje e dy trarėve elektrik pėr spitalin Lezhė 1,465,200 Njoftuar Fituesi Kthella SHPK 1,435,869
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1,000,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Ruajtja e godinave tė Spitalit Lezhė me roje private dhe Furnizim vendosje sisteme alarmi 6,088,719 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje medikamente 690,345 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  575088.333333333
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale Mjekimi 633,045 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  629935
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: Pėrshtatje tė ambjenteve pėr Kartonat Ditor 195,731 Lidhur Kontrata +Shtesė DAJANA SHPK 195731
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Kite dhe Reagente 800,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 800000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerja Medikamente 856,749 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 713350
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerja matriale mjekimi 952,708 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 950052
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerja oksigjen i gaztė 1,300,000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 1083083.33333333
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi 828,221 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 828221
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi 833,179 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 693350
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Pėrshtatje tė ambjenteve pėr Kartonat Ditor 1,000,000 Njoftuar Fituesi DAJANA SHPK 972279
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Medikamenti Oxytocin 5 Ul 104,559 Lidhur Kontrata SIDI GROUP 104558.616666667
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore. Burimi i financimit - FONDI 1,666,667 Rishpallje me Lidhje Kontrate DAJANA SHPK 1599940
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje heparinė me peshė molekulare tė ulėt (Dalteparinė sodiumi) 1,064,552 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtje e aparaturave mjekėsore tė Spitalit Rajonal Lezhė 1,083,333 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1083332
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filmash pėr Spitalin Rajonal Lezhė. Loti 1 - Blerje filmash dhe solucionesh 606,650 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 484600
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filmash pėr Spitalin Rajonal Lezhė. Loti 2 - Blerje filma skaneri 560,000 Lidhur Kontrata SAER MEDICAL SHPK 560000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 927,500 Lidhur Kontrata Iridiani&Kadeli SHPK 700000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel, Gazoil 498,750 Lidhur Kontrata LINDA - 80 SHPK 498750
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i Lavanterisė 4,009,825 Lidhur Kontrata 4009825
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje kite, reagentė dhe asistencė teknike pėr funksionimin e pajisjeve laboratorike - Loti 2 - Financuar nga fondi 831,533 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 831256
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje kite, reagentė dhe asistencė teknike pėr funksionimin e pajisjeve laboratorike - Loti 1 - Financuar nga fondi 2,501,800 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2500000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 3,008,745 Rishpallje me Njoftim Fituesi N.S.S SHPK 2989026
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje protoksid azoti 2,000,000 Lidhur Kontrata VITAL Z & D SHPK 1997952
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambientet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 839,742 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 839742
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: Blerje e medikamentit Human normal immunoglobulin 90,278 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 90278
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: B7 - Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore 90,932 Lidhur Kontrata +Shtesė Pharma One SHPK 75776.6666666667
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: B7 - Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore 4,200 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 3500