Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr 13 31 79,418,314 30 71,427,135 64,615,742

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore 2,250,000 Lidhur Kontrata Rozafa-94 SHPK 1,398,870.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti I ; Blerje buke 1,196,208 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 944,032.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti II; Blerje produkte mishi e bulmeti 6,200,064 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 4,790,380.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti III ; Blerje ushqime kolonjare dhe zarazavate 3,493,377 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 2,692,785.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje materiale mjekimi stomatollogjike 1,500,000 Lidhur Kontrata MOTO-MANIA 1,384,500.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje kite dhe reagente per laboratoret 2,250,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1,753,120.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbim i ruajtjes me roje civile – Marrėveshje Kuadėr 7,984,763 Njoftuar Fituesi MIRI SHPK 7,968,000.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Sherbim me roje civile per Spitalin Rajonal Shkoder 7,991,179 Anuluar Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 1 - Blerje buke 1,381,536 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 1,330,992.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 2 - Blerje produkte mishi dhe bulmetra 6,052,681 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 5,568,180.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 3 - Blerje ushqime kolonjare dhe zarzavate 3,427,446 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 3,071,525.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbimi i sigurimit dhe ruajtjes sė objekteve me roje private (Prill - Dhjetor) 8,034,120 Lidhur Kontrata Marku - N SHRSF 7,587,780.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale pastrimi 367,730 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 367,730.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale tė buta dhe veshmbathje 479,440 Lidhur Kontrata +Shtesė Blerina kapedani 479,440.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,438,200 Lidhur Kontrata +Shtesė Marku - N SHRSF 1,438,200.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,250,000 Lidhur Kontrata Rozafa-94 SHPK-Briela SHPK 912,684.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje kite dhe reagentė pėr laboratorėt - financuar nga Buxheti i Shtetit i vitit 2016 2,750,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2,731,010.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje materiale mjekimi stomatologjik 1,666,670 Lidhur Kontrata MOTO-MANIA 1,489,250.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 1 Blerje buke 736,920 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 675,648.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 2 Blerje produkte mishi dhe bulmetra 3,398,530 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 2,821,824.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 3 Blerje ushqime kolonjare dhe zarzavate 1,980,020 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,821,015.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn gusht 2017 479,340 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 479,340.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn gusht 2017 477,450 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 477,450.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti 8 - Haloperidol, 20 mg/10ml, Flakon; Loti 21 - Diclofenac sodium 245,250 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 245,250.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti 1 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Heparine sodium 25000 UI/5 ml Flakon 38,042 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 38,042.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn Qershor 2016, i ndarė nė lote 554,108 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 527,580.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn Qershor 2016, i ndarė nė lote 120,150 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 113,400.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime 322,830 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 320,280.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbimi i sigurimit dhe ruajtjes sė objekteve 7,408,620 Lidhur Kontrata Marku - N SHRSF 7,252,200.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbim i sigurimit dhe ruajtjes sė objekteve 2,625,840 Lidhur Kontrata Marku - N SHRSF 2,617,440.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.