Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje 9 26 31,430,100 18 24,686,363 24,229,661

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 15 Suxamethonium chloride 100 mg 204,309 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 204,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 7 Prednisolone 25 mg/2ml 4,455,000 Lidhur Kontrata Alfarmakos SHPK 4,455,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 3 Gentamicin sulphate 80 mg/2 ml 232,776 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 232,410.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 18 Promethazine 50 mg/ 2 ml 10,584 Lidhur Kontrata Alfarmakos SHPK 10,584.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 16 Diazepam 10 mg/2ml 151,200 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 151,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 12 Furosemide 20 mg/2 ml 406,858 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 366,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 11 Magnesium sulphate 2.5 g -10 ml 356,400 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 356,250.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 4 Human Antitetanus Immunoglobulin 250 IU/1ml 342,899 Njoftuar Fituesi MEDICAMENTA SHPK 342,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 13 Diclofenac 75 mg/3ml 191,409 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 146,800.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 5 Oxygen Gaz per perdorim mjeksor, i kompresuar 6,566,400 Njoftuar Fituesi GTS SHPK 6,566,400.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 2 Cefazoline 1,904,992 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 1,894,300.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 1 Ampicillin 631,590 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 627,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 9 Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml 57,651 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 8 Nadroparine sodium 5700UI 3,509,583 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 6 Methylergometrine Maleate 0.2 mg/ml 27,413 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 17 Paracetamol 120mg/5ml-100ml 102,154 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 14 Ketoprofen 160 mg/2ml 54,185 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Loti 10 Hyoscine butylbromide 20 mg - 1ml 119,281 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė godinave tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Lushnjė 2,083,340 Lidhur Kontrata ELEZAJ SHPK 1,917,662.55
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pelet) pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2018 6,000,000 Njoftuar Fituesi IGMA SHPK 5,988,300.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje “Shėrbimi I ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private" te Drejtorise Shendetit Publik Lushnje 520,840 Lidhur Kontrata ELEZAJ SHPK 515,287.92
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Ruajtja me roje private e objekteve tė DSHP Lushnje 189,400 Lidhur Kontrata Buzi 2010 SHPK 189,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Ruajtja me roje private e objekteve tė DSHP Lushnje 1,704,000 Rishpallur Prokurimi
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private i objekteve tė D-Sh-P- Lushnje 292,366 Lidhur Kontrata Buzi 2010 SHPK 121,666.67
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Sherbim i ruatjes me roje private i objekteve D-SH-P per vitin 2016 1,169,470 Rishpallur Prokurimi
Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private i objekteve tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Lushnje 146,000 Lidhur Kontrata Buzi 2010 SHPK 146,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.