Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier 2 8 12,709,539 4 5,295,443 5,071,857

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Shėrbimi i ruajtjes me roje private 3,382,895 Njoftuar Fituesi POLSAIZ SHPK 3278429.94
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Ruajtja e godinės sė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Fier me Roje Private me tre turne dhe Ruajtja me sinjal alarmi 24 - orė nė Shėrbimin e Stomatologjisė 1,468,865 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Ruajtja e godinės sė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Fier me roje private me tre turne dhe Ruajtja me sistem alarmi 24 - orė nė Shėrbimin e Stomatologjisė 1,852,391 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Ruajtja e godinės sė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Fier me roje private me tre turne dhe ruajtja me sinjal alarmi 24 orė nė Shėrbimin e Stomatologjisė 2,194,350 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Ruajtja e godinės sė Drejtorise Rajonale tė Shėndetėsisė Fier me roje private 1,158,100 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1049935.41
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr D-R-SH FIER 377,224 Lidhur Kontrata POLSAIZ SHPK 371746
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr D-R-SH FIER 377,224 Lidhur Kontrata POLSAIZ SHPK 371745.708333333
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė Rajonale tė Shėndetėsisė Fier 1,898,490 Shpallur Procedura
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >