Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet 24 60 15,954,294 52 13,532,075 13,834,169

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shėrbimi privat i sigurisė fizike 2915926 Lidhur Kontrata ANAKONDA SECURITY SHPK 2915926.45
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 4 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 5757
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 5 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 34350
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 6 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 40000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 7 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 7200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti11 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 22800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 20 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 44400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 22 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 74200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 23 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 47250
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 24 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 33200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 25 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 162200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 27 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 85900
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 31 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 26630
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 43 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 2 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 6300
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Blerje ushqimesh pėr mencat 805175 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 799275
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Blerje ushqime pėr nevoja tė Spitalit Pėrmet 805175 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private 1907994 Lidhur Kontrata Balili-Ko SHPK 1903133.33333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Blerje ushqime pėr nevoja tė Spitalit Pėrmet 968650 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shtesė kontrate: Furnizim me Kite Reagent 1170930 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 1170930
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shtesė kontrate: Furnizimi me Oksigjen Mjekėsor 780900 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 780900
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Furnizim me medikamente pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 234972 Lidhur Kontrata +Shtesė DOGEL SHPK 194970
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Blerje oksigjen gaz pėr pėrdorim mjekėsor pėr nevojat spitalore 54663 Lidhur Kontrata +Shtesė MESSER ALBAGAZ SHPK 45552.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Furnizim me medikamente pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 5765 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 4803.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Furnizim me materiale mjekimi MM1 pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 24600 Lidhur Kontrata +Shtesė Biometric Albania SHPK 20500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Mirėmbajtjen e Autoambulancave dhe Gjeneratorit tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 190104 Lidhur Kontrata +Shtesė ANDROKLI MILO 158420
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Shėrbimi pėr mirėmbajtjen e ambjenteve tė brendshme dhe tė jashtme tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 116888 Lidhur Kontrata +Shtesė Koēo Xhani 97406.6666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Furnizim me medikamente pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 5765 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 870
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Furnizim me medikamente pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 7068 Lidhur Kontrata +Shtesė VINIFARMA SHPK 5890
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Shėrbimi pėr Asgjėsimin e Mbetjeve Spitalore pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 71760 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 59800


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.