Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė 33 78 35,752,133 76 31,259,133 34,928,188

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje Kite dhe Reagente per Laboratorin Klinik-Biokimik 1,347,838 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1,317,838.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje Kite dhe Reagente 1,013,525 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1,013,525.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shėrbimi i Ruajtjes dhe sigurisė fizike tė ambjenteve nėn administrimin e Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Mirditė 2,976,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė BLERJE ARTIKUJ USHQIMORE (Sipas listes) 1,421,100 Lidhur Kontrata ZEF BIBA 1,397,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHS-Mirditė 3,000,000 Njoftuar Fituesi ARBĖRI -COMPANI 2,915,970.40
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Riparime dhe Mirėmbajtje te Automjeteve Viti 2018 818,000 Lidhur Kontrata Besnik Meēi 682,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 2 - Sodium chloride Lidhur Kontrata Medicamenta SHPK - Edna Farma SHPK - Trimed SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 26 Mebendazole Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 32 Povidone Iodine Lidhur Kontrata CFO PHARMA 
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 8 - Heparine calcium Lidhur Kontrata CFO PHARMA 
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 - Glucose 5% - 500 ml Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė SHĖRBIMIN PRIVAT I SIGURISĖ FIZIKE per nevojat Spitalore DSHS-sė MIRDITĖ . Lidhur Kontrata ARBĖRI -COMPANI 718,993.80
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė BLERJE ARTIKUJ USHQIMORE (Sipas listes) 1,517,000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje Materiale Mjekimi 1,415,240 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1,412,760.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė BLERJE BARNA 3,085,436 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 3,075,398.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė BLERJE BARNA per nevojat Spitalore DSHS MIRDITE Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 3,075,398.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė BLERJE MATERIALE MJEKIMI per nevojat Spitalore DSHS MIRDITE Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 1,412,760.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė Objekteve Fizike dhe Impiantistikės 1,372,476 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 1,335,005.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikuj ushqimore 1,562,610 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1,463,650.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe impiantistikės ndarė nė Lote. Loti 1 – Mirėmbajtje tė Objekteve Fizike dhe Loti 2 – Mirėmbajtje tė Impiantistikės 156,126 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 156,126.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 500,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 500,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje barna pėr nevoja emergjente tė Spitalit pėr periudhėn 1-15 Maj 2017 3,040,562 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 3,030,782.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje materiale mjekimi pėr nevoja emergjente tė Spitalit pėr periudhėn 1-15 Maj 2017 1,126,353 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1,123,158.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė sigurisė fizike tė Dshs-Mirditė 2,508,009 Njoftuar Fituesi Minatori SHPK 2,400,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikujsh ushqimore ndarė nė Lote. Loti 1 – Blerje artikuj ushqimorė tė ndryshėm, Loti 2 – Blerje bukė gruri dhe Loti 3 - Blerje mish viēi dhe pule) 216,977 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 216,977.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 213,959 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 213,959.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje - pellet 324,400 Lidhur Kontrata +Shtesė AIVINI 316,733.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi pėr nevojat spitalore MM 1 103,450 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 103,450.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Bleje Materiale Mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale, sipas nevojave tė spitalit Mirditė (MM2) 184,875 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 184,875.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: B1 - Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore (Loti 24); B5 - Blerje barna Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Antituberkulare, Antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Psikiatria, Sistemi kardiovaskular dhe Sistemi muskolo-skeletik pėr nevoja spitalore (Loti 1 dhe 21); B10 - Blerje barna, sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore - Loti 2 172,900 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 144,083.33


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.