Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll 9 18 9,191,983 17 6,862,394 6,838,173

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12-Muaj . 2,281,673 Njoftuar Fituesi IGMA SHPK 2,269,476.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12-Muaj . 2,329,589 Njoftuar Fituesi IGMA SHPK 2,326,104.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12-Muaj . 2,329,589 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: B11 - Blerje barna anti infektive tė pėrgjithshėm, gjaku dhe organet formuese tė gjakut dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore", e ndarė nė Lote: Loti 3 Sistemi respirator, Prometazine, 50 mg/ 2 ml, Ampule 1,270 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 1,269.84
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: B13 - Blerje barna hormonale sistemike dhe hormonale seksuale- Loti 3 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Papaverinė 40 mg-1 ml Ampulė 18,576 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 18,576.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: B13 - Blerje barna hormonale sistemike dhe hormonale seksuale- Loti 3 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Papaverinė 40 mg-1 ml Ampulė 20,513 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 20,512.50
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Devoll, e ndarė nė Lote ( B5-1 bar / 1 Lot ). Loti 17 - Furasemid 20mg/2ml 2,312 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 2,312.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Devoll, e ndarė nė Lote ( B6-1 bar / 1 Lot ). Loti 12 - Metoclopramid Hydrochloride 10mg-2ml amp, Loti 23 - Magnezium Sulfate 2.5g-10ml 19,458 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 19,458.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Devoll, e ndarė nė Lote ( B7-1 bar / 1 Lot ). Loti 11 - Metamizol sodium 1gr-2ml 1,375 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 1,374.60
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Devoll, e ndarė nė Lote ( B2-1 bar / 1 Lot ). Loti 19 - Mannitol 20%-250ml flakon 15,896 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 15,896.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Devoll, e ndarė nė Lote ( B6-1 bar / 1 Lot ). Loti 22 - Calcium Gluconate 20%-250ml flakon 4,200 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 4,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Devoll, e ndarė nė Lote ( B2-1 bar / 1 Lot ). Loti 14 - Acid Tranexanic 500mg/5ml 6,042 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 6,042.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje pellet druri, pėr kaldajat e Spitalit Devoll - financuar nga Buxheti i shtetit 1,733,400 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 1,730,160.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje naftė pėr automjetet e Spitalit Devoll 149,778 Lidhur Kontrata EGOIL SHPK 144,480.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė kontrate: "Blerje karburant gazoil 10ppm", Spitali Devoll 78,456 Lidhur Kontrata +Shtesė BOLV-OIL SHPK 78,456.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė kontrate: "Blerje ushqime tė ngurta pėr nevojat spitalore, Spitali Devoll"; Makarona 0-5 kg 80 Pako, Oriz 34 Kg, Sheqer 30Kg, Vaj 28 litra, Recel 12 Vazo, Miell orizi 5 Pako, Salce 10 Shishe 19,814 Lidhur Kontrata +Shtesė KREYZA & DM SHPK 19,814.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private, Spitali Devoll 138,562 Lidhur Kontrata +Shtesė SECURITY - KORCA SHPK 138,562.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė kontrate: Blerje ushqime pėr nevojat spitalore, Spitali Devoll 41,480 Lidhur Kontrata +Shtesė AUREL ZYRYKU SHPK 41,480.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.